Radio Profile
Pause

LjiLjaN FM

LjiLjaN FM Logo
Bitrate: 128 kbs 96 kbs Open in your device player
Track: ...
Description:
MİSYON

Ljiljan FM eski Yugoslavya topraklarında yaşayan dinleyici kitlesine sahiptir ve yaptığı özel programlarla tüm dinleyicileriyle buluşabilen ender radyolardandır. Ljiljan FM güvenilir, doğru ve ilkeli yayıncılık kapsamında, toplumsal sorumluluk bilincine sahip, yazılı ve yazılı olmayan mesleki ve etik kurallara uyan, çağdaş, demokratik, güvenilir yayıncılık yapmak gayesindedir.


VİZYON

Ljiljan FM müzik yayınlarında olduğu kadar sosyal projelerde de adını duyurup, yaptığı yayınlarla haber, talk show, eğitim ve aile alanlarında önemli hizmetler sunmaktadır. Ljiljan FM yönetimi, yayın ekibi ve tüm personeli ile açık, dinamik ve üretken yayıncılık ilkeleri ışığında dinleyicilerinin de desteğiyle yarınlara daha büyük başarılarla ulaşmayı hedefliyor. Ljiljan FM eski Yugoslavya topraklarında yaşayan milletlerin özünde bulundurduğu köklü etnik kültür, felsefe ve disiplini kendine genel kural olarak kabul ederek, sektördeki internet üzerinden yayın yapan radyolara nitelik, nicelik ve etki olarak öncü olmayı hedefliyor .


Değerlerimiz

Ljiljan FM tüm inançlara saygıyı ön planda tutan yayıncılık anlayışıyla, müzik ve sözel programlarla dostları ve konuklarıyla Türkiye'ye ve Dünya'ya ulaştırmak istediği sesleri tutarlı bir bakış açısıyla gündeme getirmeyi temel ilke olarak kabul eder.
Website: http://www.ljiljanfm.com
Categories:
Embed: Get a Player Get a Button
Advertisement